Merhabalar, ben Zeliha; seksi ve güzel görünümlü bir kadınım. Yanıma gelen kişileri fiyat konusunda üzmem. Diğerlerinden küçük bir farkım var. O da olsun bir zahmet. çünkü fantezi uğruna profesyonel masaj artı diğer giderlerin hepsini ben karşılıyorum. Siz buraya gelip sadece anın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Duş imkanı, soğuk içecek hepsi mevcut. Biraz muhabbet etmemiz için bekleme salonunda dinlene bilirsiniz. Benim en büyük özelliklerimden bir tanesi ise birlikte olduğum son kişiyle uyumak isterim. Yalnız uyumaktan her zaman sıkılan Antep escort olduğumu bilmeniz gerekir. Bunca Gaziantepli yakışıklı erkek durmuşken benim tek uyumam zaten anlamsız diye düşünüyorum.

Bazıları film izlemekten sıkılmadı mı? Elinizi kullanmaktan vazgeçin. Korkmadan bana gelin. Arzularınızı uyandırmak benim en büyük görevim. Biraz kendinize vakit ayırıp, rahatlamak için daha ne bekliyorsunuz. Bence dünyanın en güzel şeyi seks yapmak. Başka insan hayatta nasıl zevk alabiliyor ki? Benim karşı cinste aradığım en büyük özellik kollarının güçlü olmasıdır. Çünkü ben 1,80 Boyundayım. Bana güç getire bilmelidir. Gerektiğinde pozisyonları değiştirmesi için güçlü kollarından yardım alarak beni havaya kaldırmalıdır. Siz nasıl güzel bir kadını yatağınızda istiyorsanız bende kuvvetli bir erkeği istemek en doğal hakkım diye düşünüyorum.

Tercih sebebiniz ben isem eğer parayı sorun etmeden bana ulaşmalısınız. Siz de iyi biliyorsunuz ki kalite ucuza gitmez. Özellikle kendime güvendiğim için telefon numaramı bile paylaşmıyorum. Eğer bana bir an önce ulaşmak isterseniz güzel bir yazı eşliğinde mail atabilirsiniz. Size dönüş yapmam hiç uzun sürmeyecektir. Yarına bile randevu verecek olsan atılan her mesajı cevapsız bırakmıyorum. Hadi çıkıp gelin.