Merhabalar, Gaziantep de doktorluk yapmaktayım. Gaziantep şehrine yeni gelen aslen İzmirli bir bayanım, görüşmelerimi kendi lüks dairemde yapmaktayım onun dışında otel, rezidans veya müşterilerin kendi evlerine asla çıkmıyorum lütfen bunu teklif etmeyiniz. İlişkilerimde sağlık açısından kondom kullanımı şarttır ve ne olursa olsun hiç bir şekilde ters ilişki kabul etmiyorum bu şekilde bir istekte bulunursanız eğer hemen görüşmeyi sonlandırıp sizi tatlı bir şekilde evimden gönderiyorum.

Şimdi yukarıda benimle ilgili bazı bilgileri okudunuz siz değerli beyler bunların dışında sıcak kanlı ve hoş sohbet bir kadın olduğumu evimi daha önce ziyaret eden misafirlerim bilirler zaten bunu bildikleri içinde fırsat buldukları anda direk beni ararlar ve yeni randevu talep ederler, daha önce bir çok Gaziantep escort ile tanışmış veya görüşmüş olabilirsiniz benim sizden en önemli ricam beni sakın onlarla bir tutmayın kimseyi kendimden küçük görmem ama kimseyi de kendimden üstün görmem o yüzden bir Antep sözü ile sizlere bunu açıklamak istiyorum ” herkes yolunun ekmeğini yer ” bunu da bana ziyaretime gelen çok değerli bir misafirim öğretmişti.

Çok ateşli ve aynı zamanda heyecanlı olduğumu ancak yaşayarak öğrenebilirsiniz şimdi burada size ne yazarsam yazayım bir hayalden öteye geçmeyecek ama benimle çok farklı bir ilişkinin tadına bakmak isteyen erkeklere en iyi tavsiyem şu olacaktır hemen elinize telefonunuzu alın ve beni arayın ikimiz neler yaşayabilir veya neler yapabiliriz bunu konuşmak için buluşalım ve soğuk bir içecek eşliğinde bu konuyu masaya yatırıp derinlemesine konuşalım. Belki konunun sonunda senin beni yatağa yatırma şansın vardır.

Daha detaylı bilgi, özel resim istekleri hakkında beni aramanızı bekliyorum.